Ogłoszenia XXXII Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości po ponad stu latach od rozbiorów Rzeczypospolitej. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu naszą Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie.

2.     W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Jozafata, we wtorek pierwszych Polskich Męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w sobotę św. Elżbietę.

3.     Msze św., w tym tygodniu będą odprawiane rano i wieczorem. Rannej Mszy św., nie będzie we wtorek i środę.

4.     Msza święta zbiorowa za zmarłych będzie odprawiana wieczorem w poniedziałek, wtorek i środę, w pozostałe dni rano.

5.     W czwartek 15 listopada odbędzie się spotkanie po Mszy św. wieczorowej z uczestnikami i sympatykami Akcji Katolickiej.

6.     W sobotę 17 listopada o godz. 16.00. będzie katecheza parafialna dla Dzieci Komunijnych.

7.     18 listopada na Mszy św. o godz. 10.30. nastąpi poświęcenie książeczek dla Dzieci Komunijnych.

8.     Spotkanie z Rodzicami dzieci Komunijnych będzie 25 listopada o godz. 10.00.

9.     Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom Sińca gr. II. Zamówiona Msza św., zostanie odprawiona w Sińcu 13 stycznia.

10.  Do posprzątania kościoła na 17 listopada, prosimy mieszkańców Sińca gr. III.

11.  Z prasy katolickiej jest do nabycia Gość Niedzielny, Różaniec, Arka, Wpis oraz Cuda i Łaski.

12.  Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy, aby każdego dnia doświadczali Bożej miłości.

13.  Możemy nabyć z pozycji na 100 – lecie odzyskania Niepodległości: różaniec z rozważaniami św. Jana Pawła II bądź książeczkę liczącą 55 stron po 2,50 zł.

14.  Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie do przeżycia Uroczystości 100 – lecia odzyskania Niepodległości z głębi serca dziękujemy.