Ogłoszenia V Niedziela Zwykła

1.     Dzisiejsza zbiórka tacy przeznaczona jest na potrzeby i utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Olsztynie.

2.     Jutro we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza św. będzie odprawiona o godz. 10.00. Zatroszczmy się, aby w niej mogli uczestniczyć nasi chorzy. Po Mszy św. będzie nabożeństwo i błogosławieństwo każdego N.S.

3.     Msze św. w tygodniu będą odprawiane rano i wieczorem. Rano nie będzie tylko Mszy św. jutro, gdyż będzie odprawiona o godz. 10.00.

4.     Bóg zapłać za posprzątanie  kościoła  na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom Wólki, Lipowa i V-tka Srokowa. Dziękujemy za kwiaty i zamówioną Mszę świętą, która zostanie odprawiona 13 kwietnia o godz. 7.00.

5.     Do posprzątania kościoła na 16 lutego, prosimy mieszkańców Kosakowa grupa I.

6.     Bóg zapłać osobom za pomoc w rozebraniu choinek, dekoracji i żłóbka w kościele oraz na zewnątrz. Szczególne podziękowania panom Wiesławowi, Stanisławowi, Stanisławowi Pietrzykowi, Józefowi Tepperowi, Turzyńskiemu, Tomaszowi Banachowi i Ojcu,  oraz paniom Dziadoń, Nowickiej i Ślubowskiej, a także panom Kierowcom od p. Wójta.

7.     Z prasy katolickiej jest do nabycia Gość Niedzielny, Miłujcie się, Różaniec, Wpis oraz Cuda i Łaski.

8.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą oraz życzymy dużo zdrowia i bł. Bożego.

9.     Salwatorianie z parafii p.w. Dobrego Pasterza w Węgorzewie zapraszają do udziału i wspólnej modlitwy podczas peregrynacji Cudownej Figury św. Michała Archanioła z Góry Gargano. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 15 – 17 lutego 2019.

10.  Pani Anie dziękujemy za przygotowanie gazetki w kruchcie kościoła.

11.  Spotkanie z uczestnikami i sympatykami Akcji Katolickiej odbędzie się 12 lutego we wtorek po Mszy św. wieczorowej.