Druga Niedziela Zwykła (16 stycznia 2022 r.)

1.    W tym tygodniu od 18 do 25 stycznia rozpoczynamy w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do trwania na modlitwie o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.

2.    W piątek 21 stycznia będziemy obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i pamiętajmy w naszych modlitwach

3.    W tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Antoni opat, w środę św. Józef Sebastian Pelczar, natomiast w piątek św. Agnieszka, dziewica i męczennica.

4.    Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane rano.

5.    Z prasy katolickiej jest do nabycia Gość Niedzielny.

6.    Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Piekarskiej i Strzeleckiej. Zamówiona Msza św. zostanie odprawiona 26 lutego o godz. 17:00.

7.    Do posprzątania kościoła w sobotę 22 stycznia, prosimy mieszkańców z ul. Kwiatowej, strona prawa od krzyża.

8.    Pan Bóg z naszej wspólnoty parafialnej odwołał do wieczności: Jadwigę Kułdo i Czesława Mazuro. Pogrzeb śp. Czesława będzie we wtorek o godz. 10:00, natomiast śp. Jadwigi w środę. Pamiętajmy o nich i ich najbliższej rodzinie w modlitwie.

9.    Trwa czas kolędy, dziękujemy za przyjęcie, wspólną modlitwę i rozmowy. Porządek kolędy w tym tygodniu:

a.     17 stycznia poniedziałek – Leśny Rów od godz. 10:00.

b.    18 stycznia wtorek – Karłowo godz. 12:00 i ul. Chopina godz. 15:30.

c.     19 stycznia środa – ul. Barciańska strona nieparzysta, ul. Łąkowa, Zielona i Brzozowa, godz. 15:30.

d.    20 stycznia czwartek – ul. Barciańska strona parzysta i ul. Strzelecka od godz. 15:30.

e.     21 stycznia piątek – Brzeźnica, Kałki i Bajory od godz. 10:00.

f.      22 stycznia sobota – Srokowski Dwór i Chojnica od godz. 10:30.

Kolęda wyznaczona jest na dwóch kapłanów. Do poszczególnych miejscowości prosimy o zapewnienie pojazdu na wyznaczoną godzinę.