Ogłoszenia XXX Niedziela Zwykła (24 października 2021 rok)

1.     Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach polecajmy sprawę misji. Taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

2.     Kończy się październik, zapraszamy codziennie dzieci, młodzież i dorosłych na różaniec o godz. 17:00.

3.     Zbliża się listopad miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy na wypominki i Mszę świętą zbiorową listopadową, tzn. 30 Mszy św. za tych wiernych zmarłych, których parafianie polecą naszym modlitwom. Na ołtarzach bocznych są wyłożone kartki na wypominki i Mszę świętą zbiorową.

4.     Msze św., w tym tygodniu będą odprawiane rano i wieczorem.

5.     26 października w Srokowie na Placu Rynkowym w godz. 14:00 – 15:30 będzie bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Więcej informacji jest umieszczonych w gablocie.

6.     Za tydzień w niedzielę będzie okazja do poświęcenia pomnika na cmentarzu, od godz. 14.30.

7.     W czwartek w liturgii czcimy św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Św. Juda Tadeusz jest patronem spraw beznadziejnych, wzywajmy Go szczególnie w czasie pandemii.

8.     Z prasy katolickiej jest do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość N., Miłujcie się.

9.     Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich. Przygotujmy nasze serca.

10. Bóg zapłać za dokładne posprzątanie kościoła i na zewnątrz mieszkańcom Rydzówki. Zamówiona Msza św. zostanie odprawiona 9 stycznia o godz. 8:45.

11.  Do posprzątania kościoła w sobotę 30 października, prosimy mieszkańców Karłowa i Księżego Dworu.

12.  Bóg zapłać za ofiarowane płody rolne na Seminarium Duchowne w Olsztynie. Dary zostały odebrane przez ks. wicerektora Wojciecha Kotowicza.

13.  Matce Bożej Różańcowej polecamy Jubilatów i Solenizantów całego tygodnia. Życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

14.  Jest księga intencji na rok 2022, stąd też można zamawiać Msze święte.